| AnnA_9539 a întrebat:

Buna TPU vreau sa aflu si eu cate ceva poate ma mai linistesc. A fost prietenul meu la mine si mi-a bagat degetul cu putin linchid transparent in...nu era sperma a avut si de aia dar s-a sters, dar degeaba... exista vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata? mentionez ca am dureri de ovare (TREBUIE SA IMI VINA CICLUL) dureri de stomac greturi.in general ca si cum mi-ar veni ciclul am gasit mici pete maronii pe chilotei ieri, iar astazi mi-a curs o cantitate mare de lichid[transparent-alb-galbui.]trebuie sa vina maro si rosu. ce credeti este posibil sa fiu insarcinata daca imi vine ciclul? Mentionez ca ciclul mi-a venit in 11 mai sau 10 nu mai stiu exact am citit pe multe link-uri unde scrie ca nu si ba mai mult mi-am facut chiar eu si pr meu data si mi-a dat ca nu prea are cum

Răspuns Câştigător
| Lavazza_5427 a răspuns:

Acel lichid alb este de fapt secretia care precede menstruatia.
In nici un caz nu ai ramas insarcinata. Acel lichid mai poate aparea in momentul in care te exciti si se poate folosi ca lubrifiant. Durerea ovarelor este foarte normala si iti poti da seama ca iti vine ciclul, mai ales ca esti si aproape de termen. Stai linistita, lichidul acela este absolut normal. Sper ca ti-a fost de folos. happy Succes!

3 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Stersul nu ajuta la nimic! Exista posibilitatea dar nu stiu cand s-a intamplat asta si nu prea am cum sa iti dau un raspuns. Daca iti vine ciclu e normal sa ai durerile de ovare mai ales la o varsta mai frageda

| VIPlidia a răspuns:

Dupa dureri de stomac, greturi, dureri de ovare, exista posibilitate sa fii ramas insarcinata! Dupa 2 saptamanii de la relaxiile sexuale intretinute,fa-ti un test de sarcina, iar daca nu esti, consulta de urgenta un ginecolog.

| Andrei32133 a răspuns:

Aea tio spun cu parere de rau dar e sperma dar din vina lui e transparenta pentru ca sa masturbat