| AnnA_9539 a întrebat:

Buna TPU vreau sa aflu si eu cate ceva poate ma mai linistesc. A fost prietenul meu la mine si mi-a bagat degetul cu putin linchid transparent in...nu era sperma a avut si de aia dar s-a sters, dar degeaba... exista vreo posibilitate sa fi ramas insarcinata? mentionez ca am dureri de ovare (TREBUIE SA IMI VINA CICLUL) dureri de stomac greturi.in general ca si cum mi-ar veni ciclul am gasit mici pete maronii pe chilotei ieri, iar astazi mi-a curs o cantitate mare de lichid[transparent-alb-galbui.]trebuie sa vina maro si rosu. ce credeti este posibil sa fiu insarcinata daca imi vine ciclul? Multumesc

Răspuns Câştigător
| 21Ada a răspuns:

Stai calm daca iti vine ciclu, nu ai cum sa fii insarcinata!

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Din cate stiu daca esti insarcinata trebuie sa iti vina ciclul mai tarziu. Draguta mai bine faci un control sa fii sigura. Nu cred ca te putem ajuta eu sincer nu pot sa iti spun daca da sau nusad Mai bine aflii un raspuns sigur. Decat sfaturi si liniste mai bine afli adevarul si stii ca nu ai nimic sau. happy

| D0zzz a răspuns:

Daca esti insarcinata nu iti mai vine ciclul. cel putin o perioada de timp

| emi29 a răspuns:

Nu fii calma, cumpara un test de sarcina, simptomele pe care le-ai enumerat, exista si in cazul in care ai ramas insarcinata. (lichid transparent - nu e sperma, e sperma dar poate nu are o concentratie de 100 milioane de spermatozoizi ci doar de 2 milioane de spermatozoizi - fa tu calcului probabilitatii de a ramane insarcinata)

| Tigrilă a răspuns:

Tia bagat degetul cu lichid transparent? prietenul tau te satisface cu degetul si tot cu ala ejaculeaza? off ce o fii si cu baieti astia maine te **** cu urechea te pomenesti laughing

| BecauseOfYou a răspuns:

Pai nu prea cred ca esti insarcinata, poate doar te'ai inblonavit la oavare se mai intampla nu ii nici un motiv de grij daca vez ca nici peste 2-3 luni iti vine atuncea poti sa incepit sa iti faci grij si sa te duci sa consult un medic

| CoolBadGirl a răspuns:

Trebuie sa iei masuri!