| AlexaDew a întrebat:

De cand prietena mea cea mai buna merge la majorete sta numai cu fitoasa calasei Diana (Diana merge de mai multe luni la majorete) si a devenit mai fitoasa de cat ea. In fiecare zi se lauda ca merg la romanii au talent. Prietena mea zice mereu ca o fata de acolo care canta si da concerte mici o s-o ia dansatoare. Inainte de a merge la majorete noi aveam o trupa de dans. Cand am avut repetitie ea nu a venit, iar a doua zi cand am intrebat-o ce s-a intamplat a zis: "Nu mai am nevoie de trupa asta de doi bani ca o sa fiu vedeta acum ca merg la majorete". Va rog ajutati-ma! cum sa ii arat cat de mult greseste dandu-se mereu mare si aratandu-si mereu fitele! Inainte era asa de gasca!

3 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Pai nu prea poti sa-i zici ceva. daca are fitele astea atc nu o sa te asc si o sa rada de tine. sau o sa-ti zica ca esti invidioasa si ca vrei sa fii in locul ei...
sau scrie-i un bilet dar sa nu stie ca esti tu in care sa-i spui ca greseste in ceea ce face si spune tongue ...si poate va deveni ce a fost inainte

| ROB3RT89 a răspuns:

Omu se mai schimba, si e rau sa uiti de unde ai plecat! Daca iei ia intrat faza cu majoretele in cap e ceva mai greu sa o faci sa se intoarca in trupa voastra! Fite?! Pai nu te lasa nici tu calcata in picioare, rasplateste-o cu aceias moneda!

| sandreya11 a răspuns:

Si eu sunt majoreta la deja-vu, nu stiu ce sa zic...majoretele din Romania sunt fair-play de obicei, poate au luat modelul celor din America. Poti chiar sa-i reprosezi ca clujencele care sunt pe podium la toate campionatele sunt mereu fair-play.Echipele gen (Deja-Vu, Madness, Magic, Flame).