| Bixu a întrebat:

Heii...buna.Sunt la majorete in echipa scolii mele si sunt la majorete impreuna cu cea mai buna prietena a mea, iar sefa o place numai pe ea si numai pe ea o lauda ca danseaza bine, si la celelalte dansatoare nu le observa calitatile.Si o tot pupa si o lauda. Logic ca ea danseaza un pic mai bine pentru ca este si mai plinuta(nu am zis grasa). Dar eu de mica eram foarte buna la dans chiar si lumea zicea ca ma pricep fff bine.Cam de la 8-9 ani ma lauda lumea.Si am si video.Deci cum as putea sa ma perfectionez in dans? Tin sa va spun ca sunt slabuta dar cand m`am cantarit ultima data aveam 40 kg(foarte multlaughing)In fine as vrea sa stiu cum as putea sa ma misc mai bine sa ma unduiesc, etc.Niste video cv.Mersi.Aaa si lol

2 răspunsuri:
| taxy2heaven a răspuns:

Prima inntrebare pe care mi-as pune-o ar fi oare chiar e cea mai buna de o lauda atat iar a 2 ar fi oare nu e lezbianasi s-a indragostitwinking

| kariny06 a răspuns:

Pai, inainte de a dansa, fa incalzire cam 15-20 de min[ Incalzire corporala]
Asa fac si eu, si sunt la dans de foarte multa vreme]
Funda?puppy dog eyes