| Nimeni2323213 a întrebat:

De cateva luni îmi place de un băiat cu un an jumate mai mare decât mine. Nu prea am vorbit, doar asa, buna ce faci etc. I-am luat apărarea de câteva ori când oamenii îl jigneau. Ascultam aceiași artiști, avem prieteni comuni și ne înțelegem destul de bine. Din câte mi-a spus o prietena, se comporta foarte frumos, lasănd la o parte faptul ca este de etnie roma. Ieri mi-a apărut ca mi-a dat Follow pe tellonym, iar când m-am uitat nu apărea el, ci anonim. Exista posibilitatea sa fie el doar ca a activat opțiunea de a ma urmari dar cum ar veni, anonim?(sper ca ati înțeles ce am vrut sa spun) Chiar nu știu cum sa-i atrag atenția. Eu de felul meu nu sunt chiar asa de frumoasa... Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| idkkkkkk a răspuns:

Eu cred ca daca iti place asa de mult de el, macar incerca sa vorbesti cu el despre asta si sa vezi ce crede el despre tine. Poate o sa vrei, poate nu, dar sunt si sanse sa ti franga inima.Succes!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu ți-a spus nimic până acum poate te vede doar ca o prietenă.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai poate te tratează doar ca pe o prietena și atât, nu e totul așa de clar dar încearcă sa vezi ce discuta cu prietenii lui și vezi daca vorbește despre tine intr-un mod mai special, daca vorbește despre tine ca o prietena atunci eu zic sa nu îți faci mari sperante, nici acum nu prea ar trebui.
Oricum bafta multă.