| Ioana1312321 a întrebat:

Cum pot afla cine imi trimite mesaj anonim pe aplicatia Tellonym?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Vrei sa afli cine ti-a trimis mesaj pe o platforma care este conceputa tocmai in jurul conceptului de "anonimitate"?

Ce mai cauti pe platforma aia, daca nu esti de acord cu conceptul ei fundamental?

| PainTech a răspuns:

Nu poți afla cine a dat un mesaj anonim. Altfel nu ar mai fi anonim.

In cel mai bun caz poți să speculezi. Dacă linkul a fost postat pe insta story sau pe WhatsApp story persoana care a intrat cu câteva minute pe poveste înainte de a fi postat mesajul pe tellonim PROBABIL a lăsat mesajul respectiv.

| PainTech a răspuns:

Nu înțeleg de ce folosiți astfel de platforme dacă nu înțelegeți conceptul de mesaj anonim.

| danaieladaniela a răspuns:

Nu stiu