| Delia12121212 a întrebat:

de cateva zile incoace imi tremura mana dreapta...dar am 13 ani! nu stiu dc si ce pot face ca sa nu mai imi tremure! funda!

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mergi la medic, nu te trata singur. Bafta!

| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Grabeste-te spre medicul de familie. Poti sa te fi lovit-chiar si in somn- la nerv si crede-ma, nu vrei sa stii cum e sa ti se agraveze situatia atunci. [totodata poate sa fie si doar o pasa trecatoare, insa paza buna pazeste primejdia rea]

| aℓèè a răspuns:

Sa eviti cafeaua(dar presupun ca nu e cazul) si sa mergi la medic.winking

| deeaeu29 a răspuns:

Buna. Si eu ma aflu in starea ta si am 12 ani. Mie imi tremura mana de la stres poate si tie daca esti stresata, nervoasa sau emotionata. Mana iti mai poate tremura de la scaderea de calciu sau magneziu. Daca mana iti tremura in continuare maxim o saptamana ar trebui sa ii spui parintilor si sa te duci la medic. Sper ca te-am ajutat. happy