| Giulia97Anna a întrebat:

Urgent! De 10 minute au inceput sa imi tremure mainile.La mana dreapta nu asa tare.Dar la cea stanga imi tremura violent.Mai ales degetul mare imi tremura foarte tare(acum scriu doar cu mana dreapta nu pot cu cea stanga).Si simt un fel de amorteala la inima.Sa ma duc la doctor? Totul a inceput asa dintr-o data.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

112, cit se poate de repede. Nu e de gluma!

| Violleta2022 a răspuns:

Fugi fuguta la mama sau tata si arata-i!

| Giulia97Anna explică (pentru Violleta2022):

Au zis ca nu e nimic :/ Nu imi m-ai tremura mainile dar ma simt amortita si am palpitatii.Simt o durere in dreptul inimii.Chiar in mijloc.

| RoxanaY a răspuns:

Fugi la medic. Poate ai vreo problema care se poate agrava. Spune-le parintilor tai ca poate te pot ajuta si ei cu ceva si daca nu poti merge acum la medic pentru ca e tarziu )e noapte) mergi maine. Sper ca te-am ajutat!