| AnonymousQ666 a întrebat:

De ce nu am acces la toate aplicatiile si jocurile facebook? Cand dau click pe aplicatie/joc zice: Navigarea sigura nu e suportata. Aceasta aplicatie inca nu suporta navigarea sigura.
Folosesc google chrome, oare trebuie sa-mi schimb browserul? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| EmikaStieCeVrei a răspuns:

Buna Deea daca nu merge sa intri la jocurilie de pe facebook inseamna ca ai o problema ori cu pc-ul ori cu facebook daca ai o problema cu facebook-ul schimbati-l e posibil ca cineva sa te blocheze big grin