| bhaaa a întrebat:

De ce nu pot folosi aplicatii de pe facebook. De fiecare data cand accesez link-ul imi arata : Navigarea sigură nu e suportată/ Această aplicaţie încă nu suportă navigarea sigură (HTTPS). Află mai multe

3 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Banuiesc ca folosesti internet explorer.
Intrii la tools, internet options, security si debifezi enable protected mode sau (navigare sigura). Ii dai apply, ok, inchizi toate ferestrele cu internet explorer, apoi il deschizi din nou si verifici daca merge...
Bafta!

| buuuum a răspuns:

De brandza