| Yasmin875 a întrebat:

De ce nu mai circula maxi-taxi in Galati? Nu mai vreau sa merg cu autobuzul, nu-mi place, e mai confortabil in maxi-taxi.Cand merg cu autobuzul si stau in picioare ma apuca baietii de fund si spun "ce buuuun eeee", se pun in spatele meu si stau cu penisul in fundul meu si simt ca li se intareste.Este foarte aglomerat si miroase a transpiratie.Eu sunt o fata foarte cocheta nu sunt obligata sa suport asa ceva.

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

O multime se plang pe aici ca vor un fund mai bombat, tu nu esti multumita a al tau e prea interesant. cina sa va mai inteleaga? Dar e drept ca daca se intampla asta baietii sun magari. Voteaza alt primar, de ei depinde transportul public.

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

"Eu sunt o fata foarte cocheta nu sunt obligata sa suport asa ceva.", ba da draga, esti obligata. Nu meriti "ceva mai bun" pentru simplul fapt ca existi sau ca esti fata.

| Arthiom a răspuns:

Nu esti prima, singura, si nici ultima careia i se intampla asa ceva, totusi chestia asta nu e chiar atat de frecventa si ceva pare dubios. Ori nimeresti tu mereu in autobuz cu toti disperatii, ori ai o tinuta care cere asta.