| Andreeadede96 a întrebat:

Buna TPU de curând mi-am făcut cont pe ask sh am primit o întrebare nota la primul care da like? Sh eu am zis da mi-a dat cineva like dar cum dau nota? Plisss ajutati-mAaa mersi

Răspuns Câştigător
| Marriaa1234 a răspuns:

Simplu! Intri pe contul celui care a dat 'like' și, îi lași nota pe care o consideri potrivită pentru el. happy Te poți uita la poza lui/ei și îi dai o notă.

2 răspunsuri:
| Marriaa1234 a răspuns:

Simplu! Intri pe profilul celui care a dat 'like' si în loc de întrebare, îi dai o notă. happy

| SecretSmile a răspuns:

Pai dai pe cel care ti-a dat like si ii scrii la "Adreseaza o intrebare" nota adica 10; 9; 8; 7. . happy