| Bubuletz a întrebat:

Buna TPU.De curand mi-am luat un telefon nokia 5800 expres music. I'am pus un card de 2 gb in care am multa muzica.Cand intru in galerie nu gasesc muzica din el...decat pozele.Trebuie sa intru la aplicati si apoi in card iar cand ascult o melodie nu merge sa o schimb cu cealalta...trebuie sa ies in prog si sa pun alta mel.Ma puteti ajuta sa il fac sa mearga una dupa alta.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti care e treaba iti trebuie un player de muzica sau sa intri in playeru lui sa bagi muzica din card in player atunci o sa-ti mearga. nimic.grav id mess

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cardu trebuie reformatat si s-ar putea sa nul primeasca tel cel mai bun card e ori ce tip de card Sony