| aura36 a întrebat:

De Paste doresc sa-mi cumpar o tableta, dar nu stiu ce sa aleg dintre : Ipad 4 (16gb) si Samsung galaxy tab 2 (16gb
ma intereseaza tableta pentru jocuri (in special)filme si muzica...(scuzati catgoria)
FUNDA!
Care sistem de operare are mai multe jocuri faine si gratis? Android sau iOS?

Răspuns Câştigător
| KrYsTy2OOO a răspuns:

EU merg pe sistemul iOS cu toate ca Androidul a avut o crestere mare de vanzari in ultimul timp. happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe Samsung.
Pa, pa.

| Iubibilăă a răspuns:

Alege Ipad 4.
Nu o sa ai neplaceri cu aceasta tableta.
Vreau si eu sa-mi i-au si tot Ipad 4 imi voi lua.
Succes.
P.S: Poate daca vrei sa iti cumperi altceva poti lua si tableta aceea Serioux.
Cum vrei tu.