| BiancaStoran a întrebat:

De unde pot descarca jocuri pentru tableta, pe gratis?

7 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Foloseste site-urile de specialitate o sa gasesti ce ai nevoie

| emydaisy a răspuns:

Eu am descarcat de pe android games acolo gasesti diferite aplicatii si iti alegi tu ori gratis sau cu contracost. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| BiancaStoran explică (pentru emydaisy):

Care dintre ele? Da un link.

| emydaisy a răspuns (pentru BiancaStoran):

Sau http://droidlessons.com/top-10-best-free-games-for-android-tablets/ astea sunt exemple de jocuri eu am Angry Birds in Space si mai multe. Sper ca te-am ajutat. Funda plz?

| daniel99087 a răspuns:

Deci scrii, dar trebuie sa ai internet pe tableta casa poti dascarca jocuri.sri jocuri de descarcat pentru tableta gratis si iti apare.Deci sper sa fi multumita.