| printese a întrebat:

de unde pot sa descarc yahoo messenger 8? funda:X

Răspuns Câştigător
| Heather_Sioux_Lindsay_1997 a răspuns:

Cauta-l pe google, si i-al de pe site-ul oficial de yahoo

4 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

App mă uitam de curiozitate pe profilul tawlaughing nici macar nu ai funditsehappy macar numai zi ca le dai.:-d un multumesc anticipat este de ajuns decat sa minti, oricum unii membrii TPU te vor ajuta si fară sa mai zici "daw funditsă"

Răspuns utilizator avertizat
| Heather_Sioux_Lindsay_1997 a răspuns:

Nu-ti recomand sa iei yahoo messenger 8. Cel mai bine iei yahoo messenger 12-e nou aparut si e de asemenea si cel mai performant.Eu am yahoo messenger 10, desi nu e chiar nou nout, insa e f bunwinking