| Denisadraguta a întrebat:

Buna tpu.Deci am o intrebare pentru fetele care joaca lady popular.Eu as vrea sa candidez podium dar nu stiu cum.Trebuie sa am in fiecare zi limita sau cum? Primul raspuns bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| AlexaDew a răspuns:

Pentru a candida la podium trebuie sa convingi domnisoarele sa te voteze, deoarece primele 3 domnisoare cu cele mai multe voturi urca pe podium. Faza cu limita este ca pentru a primi voturi trebuie si tu sa le votezi si de aceea unele raman la limita. Sper ca te-am ajutat big grin