| Smerix a întrebat:

Deci astăzi stă vară'mea la mine și mereu îi pun să se joace Stardoll pe PC.happy Când intră într-o camera de chat se încarcă și scrie " se încearcă conectarea la server "și tot se încarcă întruna.frustrated. Deci ce să fac ca să poată să intre în camera de chat normal? thinking Fundă! happy.

1 răspuns:
| anonim2596 a răspuns:

Pai si eu am avut si eu la fel problema asta era din cauza ca serverul calculatorului era mult prea plin.L-am curatat si a mers mult mai bine. Funda