| rappEritxa a întrebat:

Deci. cand am fost am cun. un baiat si a inceput sa-mi placa de el. dupa cateva zile un baiat mi. a zis ca ii place si lui de mine... apoi el m-a intrebat daca vreau sa stau cu el, iar eu am zis ca da.Am stat decat o zi cu el, iar in timp ce sta cu mine o intreba pe o alta fta de a mai stat cu ea daca vrea sa stea din nou cu el si daca e imi da mi. e papucii. A doua zi cand m-am despartit de el l-am intrebat daca a stat cu mine la baza iar el a zis ca nu. Credeti ca a stat cu mine la vrajeala?

Răspuns Câştigător
| Đιαnα a răspuns:

Wtf? tipu' asta e un jeg ( scuzati expresia )
Daca ii placea cu adevarat de tine, si nu a fost totul doar la baza cum zice el, atunci lupta ca sa ramaneti impreuna si nu se ducea la fosta sa vada daca mai are sanse cu ea.winking
Probabil te'a folosit ca pe un fel de roata de rezerva. baietii astia. oh go on
Nu'ti mai fa sperante cu el, a demonstrat ca nu te merita happy

3 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Normal. Gândește-te dacă ea spunea da îți dădea papucii dacă nu și nu aflai de chestia asta rămânea cu tine. Fraier. Nu știe ce a pierdut. Așa sunt. Mai bine că te-ai despărțit de el. Decât să stea cu tine la panaramă mai bine că ai pus punct. happy

| Bella03 a răspuns:

-Da, inseamna ca nu ii placea de tine, doar din plictiseala.sad

Statea doar ca nu avea cu cine.:-s

Alta data fii mai atenta si incearca sa iti cauti unul care tine cu adevarat la tine.happy

| miruna_8773 a răspuns:

Da