| anonim_4396 a întrebat:

Heiiii! Am stat cu un baiat mai mare decat mine cu un an cateva zile, dar m.am despartit de el pentru ca nu prea ma baga in seama.Inainte sa stau cu el facea tot felul de gesturi:ma lua in brate,ma gadila, etc.Acum iar a inceput sa imi dea atentie,foarte multa atentie, chiar daca suntem despartiti! Credeti ca ma mai place?

Răspuns Câştigător
| Floraa a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun... poate si-a dat seama ca a pierdut o fata ideala si o vrea inapoi.gandeste.te la asta.