| Bianca_2202 a întrebat:

Buna TPU:*. Deci, eu plac un baiat mai mare decat mine. L-am cunoscut la o aniversare a unei prietene iar atunci am dansat cu el. s-a purtat super dragut.Am vorbit, m-a intrebat daca am prieten, cati ani am, am mai dansat iar dimineata cand a plecat nu ma mai salutat.In fine.nu asta conteaza. Faza e ca el sta la tara(desi nu pare)iar eu stau la oras.am bunicii la tara unde e si el.Cand am mers intr-o zi acolo am fost prin parc si doar m-a intrebat ce fac dupa care a plecat la ceilalti prieteni de ai sai(fete si baieti). deci de aici reiese ca imi place de el f. mult.cand mi-am facut ziua acolo si mi-am invitat doua colege din oras. una dintre colege era verisoara lui si vroia sa il vada. a venit in parc ca sa ne vada iar atunci mi-a spus la multi ani si ma pupat pe obraz. dupa cateva zile ma baga in seama pe mess si am vorbit chestii inutile(si mai trimitea din cand in cand cate un kiss. asta cred ca e stilul lui de a trimite). la sfarsit dupa ce am vorbit i-am spus ca plec si a zis nb si mi-a dat din nou un pupic. faza care ma intristat putin a fost ca am aflat dupa cateva zile pe facebook ca el s-a combinat cu o fata pe care eu nu o prea suport. spuneti-mi si mie.ma place vreo 30%? Si ce sa fac? sa ii zic ca il plac? ce sa cred sau ce sa fac? orice sfat e bine venit:*(fundita):*:*:*

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

Te place pe tine, o place pe ea, le place pe toate.Se potriveste perfect tiparului. Sfatul meu, uita-l; nu cred ca vrei sa fi una din multe.Hope I helped.happy

1 răspuns:
| mara_3293 a răspuns:

Poi nu vreau sa te intristez dar nu sunt sigura ca ii place de tine este cam pe l-a inceput... si nu cred ca trebuie sa ii spui ca il placi pentru ca este prea repede si s-ar putea sa te creada o obsedata!winking dar... dc sa nu va cunoasteti mai bine mai ales ca ai o prietena care este vara lui, poti sa faci multe cu ajutorul eiwinking mult succes si daca ai probleme poti sa imi trimiti un mesaj big grin! ( fundita? - daca vrei )