| Tiana_Dragomir_1997 a întrebat:

Bună TPU, Deci joc Sims de vreo 4 zile, dar vreau sa căsătoresc doi (o fata și un băiat ) sunt la stadiul de Best Friend și nu pot sa îi cresc...Ce sa fac

1 răspuns:
| policewoman16 a răspuns:

Parerea mea e sa abandonezi jocul initial (sa-l stergi) si sa faci altul in care cei doi sa fie deja casatoriti (dupa ce le construiesti fizionomia si dupa ce ii imbraci, poti sa alegi ce fel de relatie e intre ei) pentru ca iti va lua foarte mult sa ajunga la stadiul de iubiti si in cele din urma la soti