| Maya_8602 a întrebat:

TPU! Deci, nu stiu ce sa m-ai fac.si ce sa cred! In fiecare zi ma face sa rad, se apropie ff mult de mine, vb cu mine mult, uneori mai ma necajeste, imi i-a apararea cand un baiat vrea sa se i-a de mine, dar spune ca nu a facut-o ca sa ma apare, doar gaseste alte motive, toata clasa zice ca ma place din clasa a3a si eu pe el...si el a fost fostul(cei din clasa nu au stiut)
Ma place sau nu?!
Funda si voturi! Fara raspunsuri jignitoare

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Maya, si eu sunt de parere cu restul clasei - te place (este evident)! Doar nu se poarta la fel si cu altele, nu? Desi, pana si atunci ar insemna, ca te place, doar ca le place si pe celelalte (are o inima incapatoare).
Dar sa nu confundam "ma place" cu "este indragostit". Poate fi si una si alta sau poate fi doar prima varianta (asta doar voi puteti sa stiti). Succes!

| Biia a răspuns:

Nu stiu ce clasa estitongue
Dar, cred ca te place...
Dar heyyy! cine sunt eu sa-mi dau cu parerea?tongue
Nimeni important pentru tine, raspunsul il stii doar tu. Oricumtongueeu tind sa cred ca sunt 2 variante:
1)Nu te place sunt doar jocuri copilaresti
2)Te place dar tine cont de gura lumii si e foarte rusinos.
De aici e treaba ta sa.ti dai seama care varianta va reprezinta.
~>Take careeee`!~>kiss