| bianca112 a întrebat:

Deci, vreau să îmi fac o pagină pe facebook. Am experienţă foarte vastă, am fost admină la vreo 15-20 pagini, toate peste 35.000 likeuri big grin La toate paginile cunoscute de fapt (aproape). Acum vreau să îmi fac o pagină, pe care să mi postez eseurile sau compunerile, notiţele. pentru că îmi place foarte mult să compun. Dar nu ştiu ce nume să pun. mă ajutaţi?

1 răspuns:
| Sophieeeeeee a răspuns:

Orienteaza-te spre ceva ce ar putea atrage multa lume, sau sa fie despre ceva discutabil (parerea mea: inainte sa ii pui un nume, verifica daca nu cumva mai exista o alta pagina cu acelasi nume, nu e prea frumos)winking