| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a întrebat:

deci vreau si iop sa ma ingras dar nu stiu c pastile sa iau sau alte tratamente naturale mai stiti? csf? si fara chesti din astea cu "pune mana si manank!"laughing). mersi:* dau fundita...

Răspuns Câştigător
| AuDCul0ri a răspuns:

Incearca suplimente cu concentratie mare de carbohidrati (peste 70%) si mica de proteine (10-25%) recomandate in special celor care vor sa ia rapid in greutate. Ele sunt bogate in calorii si sunt foarte utile in special ectomorfilor (tip slab, longilin, care ia greu in greutate), carora li se recomanda doua-trei doze pe zi din aceste produse. Ele sunt utile si celorlalte categorii, insa numai o doza imediat dupa antrenament, pentru a nu se ingrasa. In aceasta categorie intra Mega Mass, Gain Fast

6 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Nu mananci nimic ziua si mananci tot seara si ai sa vzi ca ai sa.ti doresti sa slabesti dupa ceva timp... happy

| misu a răspuns:

Fa ti niste analize. depinde de metabolism

| QueenOfLeon a răspuns:

Okay, deci habar nu am de ce vrei sa te ingrasi? ca dupa aceea sa incepi sa te plangi ca esti ditamai batoza?

| George1176 a răspuns:

Mananca 1-2 shaorme pe zi intr-o saptamana te i-ei vreo 5-6 kgwinking

| Marius_5815 a răspuns:

Toata lumea vrea sa slabeasca tu vrei sa te ingrasi? esti prea slaba draga? eu zic sa iti scoti din cap ideea asta mai bine slaba decat sa te chinui sa dai jos kg, bafta:*

| Madutiss a răspuns:

Si eu am aceeasi problemahappy. si iau Calciu D3. in fiecare zi cate 2, si dupa 10 zile, chiar se vede rezultatul happy. Sper sa-ti fi fost de folos happy