| stefyeli a întrebat:

Buna tPU! Deoarece nu imi pot schimba numele pe facebook pe contul ce il am, m-am hotarat sa imi fac un alt cont/...dar as dori o informatie de la voi se poate asocia contul vechi cu cel nou? adica ce am pe cel vechi prieteni/poze sa am si pe celalat?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Ciurcas_1993 a răspuns:

Buna. Poti schimba numele contului celui vechi. Sau il poti sterge pe cel vechi si dupa iti readaugi toate datele tale, adica poze etc... Nu merg asociate cele doua conturi. ori schimbi numele la cel vechi ori il stergi si faci altul. Dupa schimbarea numelui astepti 24 de ore pana va fi validata modificarea

1 răspuns:
| τττ a răspuns:

Bună.
Poți să ai contul cel nou asemănător cu cel vechi doar dacă îți adaugi tu din nou prietenii sau dacă îți pui tu din nou pozele.Altfel nu se poate.
Pa, pa.