| Ayumha a întrebat:

du funda. Un coleg, care s epricepe la calculatoare, mi-a spus ca acum exista si programe wireless pentru computer, poti prinde netul free, dar nu are o calitate prea grozava. Ştiţi cumva vreun program?

1 răspuns:
| edy01 a răspuns:

Da ar fi cateva programe dar e putin mai complicat sa ii spargi parola dar merge.cauta pe google trebuie sa gasesti.si problema cu viteza apare numai in cazul in care nu prinzi semnal bine ori are el viteza mica la net, ori stau prea multi si scade viteza sau poate are el multe downloaduri. funda? big grin