| Anonim147943 a întrebat:

Bună TPU! E bine sa urăsc și sa iubesc o persoana în același timp?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca nu stii sa faci diferenta intre cele doua. Asta arata imaturitate.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este bine si nici normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e patologia in formare care se poate sa duca la crima cand vei afla ca te inseala.

| 199onur7 a răspuns:

Dacă iubești cu Adevărat da doar cu Adevărat nu-i poți purta nici un gram de ură nu exista asa ceva cand doar și doar iubești cu Adevărat atâta nu ai cum sa rusești tot da tot ce iubești pe lumea asta.

| Paracetamol0lol a răspuns:

E foarte grav, poate ai dublă personalitate? thinking Dacă nu tratezi din timp, o să rămâi puznic toată viața, baftă Anonimule!

| DrMihailoviciS a răspuns:

Uite, daca iubesti o persoană, apăi iubeste-o din tot sufletul tău! Imaginează-ti că vei iti vei petrece toata viata cu acea persoana, ai rezista? Acum, ca e bine sau rau, este decizia ta! Daca cu adevarat urasti persoana respectiva, las-o! Nu este bine sa ai de-a face cu persoane care te enerveaza. Succes happy