| IrinaAniri a întrebat:

Cum pot sa fac ca sa urasc persoana pe care o iubesc? fundoi >:-

Răspuns Câştigător
| sonia_6457 a răspuns:

Nu poti sa o urasti incearca sa nu o mai iubesti. cred ca s-a intamplat ceva daca zici asta asa ca, gandeste-te ca a facut un lucru murdar si nu merita o fata ca tine. si continua cu alti baieti imediat ce incepi sa te desprinzi de persoana respectiva. cei din jurul tau te vor ajuta big grin

1 răspuns:
| Marina_2581 a răspuns:

Incerca sa ti-o imaginezi pe wchee hee... glumeam... nu stiu nu cred ca se poate, eu incerc asta de mult si nu reusesc. Anuntzama si pe mine cand gasesti metoda :X