| anonim_4396 a întrebat:

e URGENT! va rog sa ma ajutati as vrea sa imi spuneti cum sa scriu o scrisoare.adica stiu cum dar trebuie sa eu scriu unui necunoscut unui altet.va rog sa-mi dati exemplu cu introducere! dau FUNDA si vot si ce vreti voi! Multumesc!(P. s doar azi 18.01.2012 URGENT )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E pentru un concurs, nu?big grin si eu am de facut(teoretic, practic nu o fac)doar ca eu puteam alege si un sportiv.la intducere poti spune ceva de genu:"Draga.x,Ma numesc x,din y si te admir foarte mult pentru performantele obtinute la...,din fiecare an. Urmaresc mereu, impreuna cu alti colegi, cu sufletul la gura fiecare prestatie a dumneavostra.Bineinteles,mereu zambesc la sfarsit,deoarece nu cred ca exista vreun concurs la care sa nu castigati,bucurand intreg grupul de admiratori de aici,care va sustine si va admira de peste x ani. Avem postere cu dumneavoastra,ba chiar cineva are si un autograf,cu dedicatie, de la dumneavoastra, cand ati venit in tara."de aici continui tubig grin funda?big grin

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc ElenaOo si da e pentru concurs.profesoara la care i l-am dat mi-a spus ca nu e bine introducerea adica: draga X ma numesc Y iar pentru mine jocurile olimpice sunt... si a zis ca nu e bine si nu am nici o ideea cum sa o fac, dar multumesc pentru ajutor in mare parte m-a ajutat dar trebuie sa nu ma abat deloc de la jocurile olimpice.si chiar pentru asta da iti dau funda

| anonim_4396 explică (pentru ßєtyPєтяσηєℓα):

Multumesc,dar mai am o idee care sper sa te ajute."Cand aveam x ani, tata mi-a aratat la televizor prestatiile celor de le jocurile olimpice din acel an, care pur si simplu m-au impresonat.De atunci, am vrut sa devin si eu un atlet.-mai vezi tu ce sporturi mai pui- sau..., dar nu am reusit.Totusi,eram atat de fascinat/a de acele sporturi, incat am vrut sa fiu oarecum legata de ele, chiar daca nu le practic.Atunci,am inceput sa urmaresc diversi sportivi, acestia devenind chiar idolii mei.Printre acestia, va aflati si dumneavostra..." mai continui tu. spre ca de data asta sa te fi ajutat! bafta!

3 răspunsuri:
| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Va rog sa mai imi spuneti cine stiti va dau funda la toate raspunsurile care m-au ajutat in mare sau oricum (dar va rog sa nu copiati de la altcineva care a raspuns deja la aceasta intrebere ) multumesc