| FeelsLIKEmusique a întrebat:

ajutati-ma va rog. Trebuie sa fac o scrisoare pentru un prieten. si nu stiu ce sa scriu in ea. Va rog ajutati-ma, dati-mi idei ce sa scriu in introducere in special! DAu funda celui care imi scrie in URMATOARELE 10 MINUTE. please, help me!

2 răspunsuri:
| tl34 a răspuns:

Ii poti spune asa :hei...(cum il cheama pe prieten) as vrea sa iti scriu pentru ca ne intelegem si am vrut sa vad cum te mai simti, sper ca te bine.Eu ma simt bine.Tu ce mai faci, fiindaca eu sunt ok.Ok te las papa!

| elena33_1247 a răspuns:

Pai ce ai facut, cum te simti, niste urari, (daca ai un animal de companie povestestei si de el)funda?