| Iustiina a întrebat:

era un film cu un caine care nu mai stiu cum se numeste dar era parca cu f...sau h.nu mai stiu. va rog spuneti-mi cum se numeste si unde il pot vedea. a fost vineri, deci era cu un caine care a ajuns si la inchisoare, si vorbea prin scrisori cu un copil care era stapanul lui. si a evadat de la inchisoare ca sa isi gaseasca stapanul. si la gasit dar niste hoti iau inchis intr-un loc si au pus o bomba. apoi cainele a fugit cu bomba si a explodat dar el a fost gasit si nu a patit nimica. si la sfarsitul filmului stapanul cel mic si-a vazut cainele iar tata copilului l-a lasat sa pastreze cainele.

2 răspunsuri:
| d3nut7 a răspuns:

Hey! nu stiu filmul asta dar iti recomand Hachiko.Este un film superbbig grin.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se numeste "cumshot reloaded"