| Ioana_2144 a întrebat:

este o poveste camlunga dar in fine. hai sa incep

La noi in clasa avem o colega pe ea o cheama madalina care este aproape cea mai buna din clasa la fete ca la baieti este un baiat alex ei sunt destepti si profesorii tin mai mult la ei decat la noi ceilalti colegi straight facestraight facestraight facesi apreciaza mai mult ce fac ei decat noi straight face... eram intr-o zi la ora de fizica era vineri si noi am dat test ei doi nu au dat pentru ca ei aveau deja nota si noi am dat straight face si ei au stat degeaba si noi nici nu stiam ce sa scriem pe foaia aia de test ei 2 au 10 si noi sigur o sa luam 4...

in clasa a 5-a am facut la dirigentie un fel de test cum ar venii sa ne spuna trasaturile fizice si morale si dna diriinta a spus la madalina ca ea e elevul ideal ca ea nu injura ca ea e cuminte ca ea nu se cearta ca nu stiu ce eu si prietena mea andreea nu am suferito din cauza asta

noi am avut un fel de proiect la tehbologie sa facem o casa de aia din caton din ce o fi marog... eu si andreea l-am facut cu madalina si ne-am intalnit cu ea in fata scolii am asteptat-o eu si andreea si a venit cu fratisu si ei nu ia convenit ca a venit fratisu cu ea ca vezi doamnee... putea sa vina si singura si a inceput sa-l injure pe fratisu si fratisu are vreo 17 -18 ani nu stiu sigur si incepu sa-l injure tot drumul
ea la scoala e ingeras dar in realitate e (dracusor ) cum ar veni sau marog...

acum noi suntem clasa a 6-a si luni am avut tehboloia madalina a venit cu niste cercei de aia luni care iese in evidenta si doamna noastra de tehbologie nu vrea sa purtam cercei lungi bratari si din astea si pe madalina nu a observat-o da cand veneam eu cu cercei imediat tipa la mine dar marog...
doamna a ascultato pe madalina si i-a dat 10 pentru cateva cuvinte care le-a spus noi stam in laboratorul de tehnologie mai multe banci lipite un rand cu 4 banci lipite si unu cu 2 banci lipite si andreea sta cu ea in banca si doamna a pus-o pe madalina so mediteze pe andreea straight facestraight face
sa va spun ca nimeni nu apreciaza ce facem eu si andreea madalina e elevul ideal ce sa spun

mai e un baiat destept in clasa il cheama alex si pe el il bate toata lumea inclusiv fetele la batut si unu de 5 ani :O: chiar daca nu va vine sa credeti maikasa e profesoara de matematica la un liceu si il cearta cand ia vreun 4 la mate noi anul trecut stateal la etajul doi stiu ca no sa va vina sa credety dar e adevarat si el a luat un 4 la matematica :O si el vroia sa se arunce pe geam deci vorbesc serios nu glumesc asa este el este sensibil
acum in clasa a 6-a sufera prea mult de el si camse ia de colegi si eu mereu il bat da nul bat asa de rau ii dua o palma ii spun sa nu mai comenteze dar deja intrece masura

pe mine si pe andreea nea facut panarame si s-ar putea sa si-o ia ca e prea idiot si sufera prea mult de el si sa luat si de un baiat care ala e gras si ii spune lui ca are fata de clovn si nu stiu ce marog...

spuneti-mi si mie cesa mai fac ca eu si andreea neam saturat de prosti astia din clasa dati-mi si mie un sfat si fara misto va rog eu dau funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Zici ca ai 10 ani la cum spui povestealaughing.
In fine, obisnuieste'te cu ideea, viata e nedreapta, mereu unii sunt favorizati iar altii defavorizati. Si diriga n'are nici o treaba cu ce face Madalina in timpul liber, poate sa mearga sa se imbete, sa fumeze daca la scoala e normala si invata. Nu e treaba dirigintei, ci a parintilor ce face in timpul liber. Las'o in pace, si daca inveti nici un profesor nu o sa iti dea note mici. Si nu mai fi asa invidioasa pe Madalina ca a stiut sa se puna bine cu profesorii in a 5a. Bravo ei, iar daca tu nu ai reusit asta e.

| Liviu a răspuns:

Nu suport sa vad ca o fata bate un baiat'
Tot asa venise una la mine la scoala...sambata ( sunt la a 2 sansa' )
era pe jumatea mea
avea 50 de kg udastraight face Eu avand peste 90 si 1. 80 inaltime
Firar mama ei a dracu o mancam cu fugli daca nu se baga o femeie deseama cu mamastraight face
Eu zic sa stai cuminte Nu stii cum te intalnesti peste vreun an 2 3 cu baiatu ala. Si ii zici ceva sa il deranjeze si te casapeste de te ia dracilaughing
Mor eu pe astia care va luati de cei slabi de ingerhappyProbabil pentru ca si eu am fost de fel mai timid in generalahappy
Abia astept sa trec dupa amiaza:X la practica
Sa vezi capace ce le dau la jmekerasi aia:X

| vanny2000 a răspuns:

Incercati sa fiti ft. acyive la ore.Invatati mult si va va baga in seama si pe voi.Si eu am acelasi caz.Sunt la Liceul de Coregrafie Floria Capsalli din Bucuresti si la ora de balet sunt 3 fete care sunt ft. apreciate de doamna.De cate ori invatam un pas nou doamna spune:-Emma, Iulia si Claudia(fetele apreciate de dn.) au fost singurele care au facut corect.Ma enerveaza la culme.Nu stiu vezi si tu. Baga-te in seamasa-ti puna si tie un 10.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Nu se poate sa-i favorizeze profesorii! fata aia se crede cea mai importanta cred ca are si fite

| fCD a răspuns:

Sper ca citesti raspunsul meu pentru ca e foarte important.
Prima parte complet plictisitoare paruiti-va si d'astea.
A 2a parte vezi cum te porti cu baiatul ala ca e posibil sa devina manager peste firma lui tac'tu sau sa-ti fie sef intr-o zi chiar daca in generala isi lua bataie de la aia de 5 ani

| mih5a a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza chestia asta la culme! Si la mine e aproape la fel.Nu stiu ce sa zic, mai bine ii eviti nu intri in vorba cu ei si iti vezi de scoala si Doamne ajuta.Cam asa si eu m-am saturat dar n-ai ce sa-i faci! Asta este...

| DyyDyy0617 a răspuns:

In primul rand, faza cu fizica mi se pare o tampenie! cum adica sa stea aia doi si sa se uite, in timp c voi dadeati testul? Sa sh ca si eu am in clasa o colega tot asa! Eu incerc sa nu o bag in seama sau dk nu, spunetii la diriga voastra ca profii o favorizeaza! fundita?