| louistomlinson a întrebat:

happy
Vreau si eu un sfat!; p este vorba depsre un baiat...sa va spun povesteaa.
sambata trcuta m-am dus la o petrecere cu sora mea si cu o prietena (Andreea) si acolo era si un baiat pe care il plac(Alex). si andreea vorbea mereu cu el si au facut si poza si sau imbratisat chiar daca ea are prieten si eu m-am suparat si ne-am certat.si sambata asta m-am dus la alta petrecere si a venit si Alex acolo. Andreea se uita urat la mine de parca eu i-am facut ceva si nu ea si am inceput sa plang.Atunci Alex a intrebat o fata ce am si i-a spus ca m-am certat cu andreea si dupa aia a venit la mine si mi-a zis ca isi aduce aminte de mine si mia pupat manaa!

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

" ca isi aduce aminte de mine " - sta cam prost cu memoria?

| Xconsult a răspuns:

daca tii relatia asta lucrurile intre prietena ta andreea nu vor mai fii la fel e decizia ta

| louistomlinson explică:

Dupa aia a aflat de ce m-am certat cu andreea si a venit la mine si mi-a spus ca nu trebuie sa me cert cu ia din cauza asta si mi-a spus daca vrau sa ramanem prietenii si eu i-am spus binee si ma imbratisat...
acum eu trebuie sa fiu bucuroasa sau tristaa? sora mea spune ca trebuie sa fiu bucuroasa pentru ca asa o sa ma cunoasca mai bine si o sa am mai multe sperante, voi ce spuneti?

| Floris83 a răspuns (pentru louistomlinson):

Asta nu înseamnă că o să meragă relația, eu zic să nu ai deplină încredere pînă nu te asiguri de seriozitatea intențiilor lui!