| lovest a întrebat:

Buna tpu.este un baiat care imi zicea ca sunt urata...dar daca nu ii place cum arat de ce ma saluta tot timpul imi mai si zambeste si ma intreaba ce fac?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xRallu a răspuns:

Iti spune asa ca sa te bage in seama, stie ca te enerveazabatting eyelashes se joaca cu tine. Oricum ''Cine se tachineaza se iubeste '' happy

| lunathemoon a răspuns:

Poate ca el face asta ca sa iti atraga atentia.Si te salut ca ii place de tine. Sti. Fiecare baiat isi exprima sentimentele diferit.

| z0z0le a răspuns:

Te place ...nu e evident?! Adica daca te baga in seama si te tachienaza...clar e in limba dupa tine! frundita?

| PatăColorată a răspuns:

Din câte am înţeles,acel băiat îţi bate joc de tine. Dacă vrei să fi respectată,atunci ignoră-l pentru un timp, iar dacă vei observa că te vrea, atunci rămâi cu el, iar dacă este indiferent, fii rece cu el.