| usernameascuns a întrebat:

este vreun risc sa-ti cada parul considerabil adunci cind ti-l vopsesti?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
Da exista. Dar asta depinde de cat de sensibil este parul tau si de tipul vopselei pe care o folosesti.
Daca vrei ai putea sa iti faci doar niste suvite, sau sa iti vopsesti (sau decolorezi) doar varfurile, pentru ca tot e o schimbare, si poate arata foarte bine.

5 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Cu siguranta

| EternalVampire a răspuns:

Nu,dar depinde de vopseaua pe care o folosesti

| 000M1ha3la a răspuns:

Nu cred

| Gefox a răspuns:

Nu,nu este un risc considerabil de ati cadea parul, dar depinde ce vopsea folosesti. Adica foloseste o vopsea de la firme mai cunoscute.

| sweety001 a răspuns:

Exista riscuri destul de mari sa-ti cada parul atunci cand il vopsesti, poate depinde si de parul tau dar in general, da cade destul...iar daca vrei sa incerci si pudra decoloranta nu iti recomand, o sa iti cada toate suvitele de par pe care ti le-ai dat cu pudra... sper ca am fost de ajutor.happy