| anonim_4396 a întrebat:

Bună,TPU!
Eu am 12 ani, însă mi-am făcut cont de Google pentru ca aveam nevoie de adresa de e-mail la scoala. Mi-a trimis azi mail ca mi s-a activat căutarea sigura, pentru ca ei considera ca nu am 18 ani încă, chiar dacă la data de naștere mi-am trecut cu 10 ani mai mult decât am. Oare cum si-a dat seama Google ca nu am 18 ani?
HELP, TPU, mi se pare suspicios.

4 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Și mie mi se pare ciudat. Am g-mail de la 11 ani și nu am avut problema asta. Google nu ți-a niciun detaliu când a zis că a activat căutarea sigură?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai mai avut cont la ei vreodată?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Da, am avut încă un cont acum 2 ani dar am uitat parola si mi-am făcut altul(asta de acum)