| anonim_4396 a întrebat:

Help me. mi-am uitat parola la un id mai vechi si nu mai stiu ce data de nastere am trecut straight face am trecut-o la nimereala pentru ca nu aveam 14 ani inca si... nu puteam sa imi fac cont crying. Acum am nevoie de acel id. pe care nu am intrat cam de mult timp si nu mai stiu parola. As putea sa mi-o recuperez cumva? Sau sa ma uit undeva unde scrie data de nastere pe care am trecut-o? Help me! dau fundacrying( scuzati categoria dar e urgentsad

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu mai poti. Fa-ti altu dar nu te mai grabi. Asta e. straight face

| n0name a răspuns:

@Chiorul.daca asta e o solutie laughing ia-o cum vrei tuwinking