| MariXD a întrebat:

Eu am parul pana la umar si nu stiu cum sa ma tund...Imi puteti da si mie o idee?

5 răspunsuri:
| DarkStarGW a răspuns:

La chelie

| Miyukii a răspuns:

Lasa-l asa.E oricum perfect!winkingPoti transforma din el ...sau il prinzi ciudat in coada sau pui clamutze dupa gusturi.Sau funde.Sau te vopsesti sau dai cu fixativ sunt multe solutii in afara de tunswinking

Răspuns utilizator avertizat
| xDianne a răspuns:

Bob big grin

| chrysu_3321 a răspuns:

Pay uitate p net;-? gasesti o gramada de frizuri sai te duci la coafor si vb cu coafeza cum ti-ar sta bine sau te uiti in catalogul acela dl coaforwinking