| d0areu a întrebat:

Eu folosesc Google Chrome, cand deschid o pagina unde sa caut ceva pe net nu are nimic, dar daca las pagina aceea in bara si mai deschid una imi apare pe pagina care am deschiso Yahoo Romania.Cum sa fac ca sa nu mai imi apara yahoo?

2 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Options-Settings-On startup-Open a specific page or set of pages.

Acolo pui ce pagini vrei sa vezi cand deschizi browser-ul.

| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Vezi sus in colt, in dreapta sub "X" 3 linii, dai click pe acela si dai la "Setari". Dupa aceea la "La pornite" selectezi "Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini", dai click pe "Setati paginile", stergi tot ce e si bagi www.google.ro si dai OK.