| alexandra200 a întrebat:

Eu si prietenii mei ne-am hotarat ca in vara asta sa facem cateva videoclipuri amuzante sa ne bucuram de ele peste ani. Aveti idee cam ce sa facem atunci cand camera a inceput deja sa filmeze?

Fundaa :* >big grin

2 răspunsuri:
| mimi06 a răspuns:

in primul rand pai fiti voi insiva, povestiti despre lucrurile haioase pe care le faceati impreuna ce nazdravenii faceati, daca v-ati certat vreodata si din ce motiv si nu uitati sa spuneti cum ati devenit prieni

| Chambers89 a răspuns:

Sex.