| DaNNuTzz a întrebat:

Ma duc toata vara la un preten si ne plictisiim ce sa facem aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| alonet a răspuns:

Pai orice numai sa nu stati in casa, ca idee cautativa un grup de tineri din familii de neoprotestanti, aceia practica fel de fel de jocuri de socializare, gen : uno, ligreto, mafia, etc.
apoi ia tevi si din caietele de peste ani faceti-va cornete si jucati si voi cu tevile, puteti merge pe dealuri daca e o zona cu dealuri si dintr-o tufa de alun sa va faceti o coliba in care sa puteti linistiti sa meditati daca are sens sa fumati sau nu efecte consecinte benefici, cate si mai cate, in cazul tau consider ca, calculatorul ti-a amputat multe!~

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cauta si tu niste idei de jocuri interesante. Gasesti cu siguranta destule.

| GdX a răspuns:

La ce te duci daca te plictisesti, doar sa te aflii in treaba?

| alexH a răspuns:

Da, nu te mai duce.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laba unu altuiawinking