| titicristina21 a întrebat:

Buna TPU eu stau la bloc langa bloc avem scoala dupa biserica monument parc cand stau cu asa zisi prieteni ei decid sa ne plimbam parc monument dar ai mei nu ma lasa nu imi dau libertate dc si chiar invat si fac ce trebuie?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce ai scris acolo fata numa tu stii

| Violleta2022 a răspuns:

Sincer, nu am inteles ce ai scris si nici ce vrei de la noi.
Daca parintii tai ar vedea cum scrii, nu te-ar mai lasa in veci afara, te-ar lega de masa aia sa inveti romana.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Inveti dar rau, nu stii sa scrii. Mars la lectii.

| alexandrualind a răspuns:

Nu vor.

| Bilan_Robert_1978 a răspuns:

Ai frati sau surori, daca nu ai asa sunt toti parintii, foarte grijulii.