| LaurraBeatriicee a întrebat:

Buna TPU eu sunt noua pe acost site si as dori sa ma integrez dar momentan nu stiu cum ma puteti ajuta va rog.

3 răspunsuri:
| DarkShaodw1 a răspuns:

Bun venit!
Hai sa-ti prezint cam cum stau lucrurile pe la noi: jocul e simplu: pui intrebari si raspunzi, mai pe scurt, ajuti si vei fi ajutata.
O sa vezi pe la multe intrebari termenul de "fundita". Funda este modul de recompensare pentru cei care te-au ajutat cu un raspuns bun. Daca raspunsul lor ti se pare de folos, alege-l raspuns castigator dand click pe "medalia" sau "fundita" din dreapta.
Daca raspunzi frumos si incerci sa ajuti lumea cat mai mult, iti vei face multi prieteni si vei fi ajutata.
Iti urez mult succes!big hug Te-am pupat:*

| rockeritza_3419 a răspuns:

Pai da rasp intrebarilor, da cereri de prietenie, incearca sa fii uh fara sa iti fie teama

| LaurraBeatriicee explică:

Buna TPU va multumesc ca ati raspuns la intrebare si acele raspunsuri chiar imi vor fi de folos va pwwp si eu :*