| VasileMoldova a întrebat:

Exista vreun program prin care pot sa am wifi. Momentan am internet prin cablu dar as dori extrem de mult sa am wifi. Pina acum toate programele care le-am incercat nu imi mergeau. Din cate am inteles trebuie sa am placa de retea wifi. Dar nu am. Exista reun program care nu necesita placa de retea wifi?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista! Ai nevoie de un router wi-fi, placa de retea wireless ori exista chiar USB wi-fi.

| Xdreaper21 a răspuns:

Ba prostu satului
Prin cablu e mult mai bun decat prin wi-fi
Prin wi-fi poate sa duca 130 mbps si prin cablu 1 Ggps(ca tu esti prost iti explic ca e o diferenta mare dintre wi-fi si cablu)

| VasileMoldova explică (pentru Xdreaper21):

Am inteles dar am o tableta si as vrea sa am wifi. Nu stii sa citest du-te la scoala ca ai nevoie

| RainbowD a răspuns:

Salut. Nu exista nici un program. Ai nevoie de un router pe care il poti achizitiona de la orice magazin de electronice gen MediaGalaxy, Flanco, Auchan, etc.

| Xdreaper21 a răspuns (pentru VasileMoldova):

1 am terminat liceu
2 nu ai zis ca ai tableta

| VasileMoldova explică (pentru Xdreaper21):

Ok asta am inteles si imi cer scuze pentru ca si eu am gresit dar si tu miai vorbit urit nu crezi?

| Xdreaper21 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Da scuze