| anonim_4396 a întrebat:

Am internet prin cablu si o placa de retea wifi (am laptop). Am nevoie de un program in care sa-mi fac un hotspot personal. Am incercat Bzeek, mi-a mers dar vreau alt program. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Connectify

5 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Sper sa-ti fie de folos.Succes

| Petre a răspuns:

@Robert conectifity nu merge decat SA INAINTEZI wifi-ul nu sa faci un hotspot personal + ca este numai pe Windows 7.

| Petre a răspuns:

@Corina mă bucur de răspuns. Poţi să mă critici, să mă raportezi, să mă spui mamei tale! NU MĂ INTERESEAZĂ!

| Petre a răspuns:

@Robert, mulţumesc de răspuns. Chai dacă "Connectify" nu este răspunsul corect, îţi dau funda pentru că mai ajutat într-un fel (o sa "migrez" la Windows 7winking ).

Răspuns utilizator avertizat