| Fragolita a întrebat:

:* feteleee :d cu ce va imbracati la balul bobocilor? [ pentru cele care participa :* ] Funditaaaa. big hug

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Buna! pai o sa ma imbrac intr-o rochita neagra cu bolero ) de genul rochita http://www.google.md/......tp?/imgres

niste pantofi pe toc mic ) Sper sa-ti placa )

| Fragolita explică (pentru odorash):

Dragut :*. Hmm. eu mi-am cumparat niste pantofiori cu toc.un fel de. camasuta cu maneca scurta din ceva asemanator cu inul.cu o curea in talie. si ma gandesc imi iau cu pantaloni albi sau colanti big grin. mai vreau idei :* si daca se poate si ceva idei pentru parrr :* merci big hug

| odorash a răspuns:

Imi imaginez ca o sa fii superba ) Pai ce fel de par ai scurt, lung?

| Fragolita explică (pentru odorash):

Pai lung.:d vreau idei rapid... vineri ii balu.sad