| Roxette1999 a întrebat:

Fumez de aproape un an si acum cateva zile mama m-a prins, din pacate... Ea nu fumeaza si simte imediat mirosul de tutun. Vreau ajutorul vostru cum sa fac sa numai miros pe mana si sa fumez incontinuare? FUNDA! :* :*

Răspuns Câştigător
| Katyussha a răspuns:

Pentru maini poti sa ai un dezinfencant pentru maini care are o solutie foarte puternica sanitara.Pot sa iti garantez ca nu o sa iti mai miroasa degetele.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fumut de tigara are unul dintre cele mai spurcate mirosuri, un nefumator va simti mereu, fie ca e respiratia, fie ca sunt hainele, fie ca e parul, fie ca sunt mainile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fuma si gata, manca chipsuri sau alte dulcuri sa scapi de tentatia de a fuma, sa ai mereu dulcuriu la tine.

| HaHaGirl a răspuns:

Si eu am trecut prin asta pe la 17 ani cand m-am apucat,aveam mereu servetele umede la mine cu miros puternic de ceva, le tineam in geanta daca esti fata, sau Touch, dezinfectant pentru maini, si guma mancam cel putin 3-4 gume odata,iar hainele,nu fumam niciodata cu geaca,sacoul,palton etc pe mine, si eu nu folosesc parfum pentru ca nu tine, folosesc esentele pentru ca sunt tari nu contin spirt pentru a creste cantitatea, si asa nu vei mirosi sigur, eu le-am zis de buna voie alor mei ca fumez pe la 18 ani, si doar tata fumeaza, dar nu au zis mare lucru

| BîlcStefan a răspuns:

Uni au mereu la indemana guma pentru gura si pentru haine spray mic de buzunar.Am colegi care mereu au asa ceva la ei.

| georgege a răspuns:

Guma + sprey, cand n-ai astea freacati mainile de niste fire de iarba care miros mai tare, sau vezi tu. Dar eu iti zic sa te lasi de fumat te distrugi si iti pierzi bani degaba!

| celmaibuneverdele a răspuns:

Pai poti folosi un bat mic sau o sarma il indoi si pui tigarea in varfu indoit si nu iti mai miroase mana!