| crazyinlove a întrebat:

Funda! Am o intrebare! Sunt din Oradea. Unde as putea sa gasesc orhidee albastra?! Va pup Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Ma bucur sa mai gasesc lume din oradea :* Incearca la Era Shopping City, este acol o doamna cu flori, si cred ca daca ii spui, iti aduce dansa. Sau poti incerca prin piata, sau du-te la Bricostore. :* Sigur gasesti, Cand te duci pe la Bricostore, du-te si pana-n Era, ca poate doamna care sta acolo aproape de Leonardo te ajuta :* Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

1 răspuns:
| Jigsaw a răspuns:

La Era găseşti.