| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Funda! Stau cu un baiat si mereu cand intru pe mess imi zice imediat cf iubi, etc dar nu vrea sa ne sarutam in fata mai multor persoane. ma gandesc ca poate e cam timid sau ceva de genul, pentru ca e o fata pe acolo si mereu cand ma apropi de el zice "uuuuuu... ce faceti?" si chestii din astea sa mentionez ca ne-am certat de multe ori din vina acestei fete pentru ca a zis ca l-am inselat si din astea... lucruri cre nu sunt adevarate.

cum pot face sa ii dovedesc cat de mult il iubesc?

sti cumva ce pot face ca sa il conving sa ne sarutam in fata celorlalti?

pentru ca tot timpul trebuie sa ne ascundem ca sa ne sarutam

uneori cand nu se uita fata aia la noi ne mai sarutam pe la spatele ei ca sa nu vada si sa nu mai zica: "uuuuuuuuu... ce faceti?"

m-am saturat sa ne tot acundem

l-am intrebat de ce nu vrea sa ne pupam in fata celorlalti si a zis ca ii e rusine... cum pot sa il conving sa ne pupam si in fata celorlalti? cum il pot ajuta sa isi infranga rusinea?

heeeeeeeeeeeellllllllpppppppp!

nu uitati de funditaaaaaa!

4 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Deci tipa aia e putin mai mult proasta. Cand mai face o chestie de genul intreab-o care e problema ei, o deranjeaza, e geloasa, ii e ciuda ca nu se pupa cu ea? sau ces cu copilariile astea? spune-i ca astea-s comentarii de copii de gradinita.
Explica-i prietenului tau sa nu mai fie asa copil sa fie mai barbat ca nimeni nu-l impusca si nimeni nu rade sau face misto de el daca se pupa cu o fata in vazul lumii. Poate e si timid poate nu e foarte matur sau experimentat in relatii amoroase cu o fata, si de aceea nu stie cum sa treaca peste momentele astea "jenante" in imaginatia lui. Fi putin mai bataioasa si inchidele gura celor care au ceva de comentat despre voi. E o tara liberalaughing aveti dreptul sa va pupati in public fara sa comenteze altii ca in grupa mica.
Take care :*

| adelutza29 a răspuns:

Pai trebui sa il faci sa nu mai ii fie rusine dar incearca sa faci tu primul pas si poate ca se va obisnui si trebuie sa ii dovedesti ca il iubesti cu adevarat nu sa i spui.si spuneti fetei acelea ca sa nu aiba treaba cu voi si sa nu ii fie ciuda ce nu isi poate gasi prieten si sa nu mai se ia de voi succes!

| Barbiie a răspuns:

Buna scumpa happy :*
pai,sfatul meu ar fi sa vorbesti omeneste cu acea fata,si sa ii spui ca atata timp cat tu nu te bagi in viata ei,nici ea sa nu se bage in a ta!
spune-i tot ce ai pe suflet. si poate intelege.
cat despre iubitul tau,daca e putin mai rusinos,ia-l mai usor.
oricum,atata timp cat va iubiti, ce conteaza unde va sarutati? big grin
spune-i iubitului ca il iub, si daca intr-adevar tine la tine sa lase timiditatea la o parte happy

mult succes scumpa big grin :*

| me_9384 a răspuns:

Pai poate el vorbeste cu fata aia si a aflat ca si ea il place.m-am confruntat si eu cu un caz dintr.asta.fata aia stie ca sunteti impr? poate e faza si de anturaj, poate e vb de un pariu ceva.
cine stie.si prin ceea ce face/adica nu facetongue/ iti demonstreaza ca el nu te iubeste si u nu ai nimic de demonstrat, pune-l sa iti demonstreze el tie ca te iubeste si poti asa sa il pui si sa te sarute in public.bafta.fundaaaaabig grin